Як правильно чистити зуби
Виявляється, дуже часто багато з нас не вміють правильно чистити свої зуби. Мікроби, як правило, можуть «сховатися» в мікротріщини, які спрямовані зверху вниз, а багато хто звик робити рухи зубною щіткою зліва направо.
А значить, напрямок треба змінити. Щіткою варто масажувати зуби і ясна у вертикальному напрямку і по передній і по задній частині, причому протягом більш тривалого часу, ніж ми звикли. Якщо ми почнемо приділяти чищенні зубів не менше 2-3 хвилин, то можна домогтися максимальної чистоти у роті, як зубів, так і ясен. До них під час цієї процедури припливає кров, яка дозволить їм нормально функціонувати. Не варто дуже сильно тиснути на ясна, так як це може призвести до їх пошкоджень.
Звичайні зубні щітки не можуть очистити важкодоступні місця, тому стоматологи рекомендують користуватися зубною ниткою. Тільки комплексний підхід до гігієни рота може забезпечити здоров’я зубів і ясен на довгі роки. Так, можна додатково використовувати ополіскувачі для ротової порожнини і жуйки після їди.
Якщо говорити про пасту для зубів, то це досить важкий вибір, в першу чергу, через широкий асортимент представлених варіантів в магазинах. Лікарі рекомендують використовувати пасти з фтором і без цукру. Можлива наявність абразивних частинок, які здатні очистити поверхню зубів ефективніше, але вони не повинні бути занадто великими, щоб не пошкодити емаль.
При цьому не можна сповзати вниз щіткою, оголюючи шийки зубів. Варто відзначити, що саме на яснах знаходяться різні важливі акупунктурні точки. Серед них є й ті, які активізують як внутрішні органи, так і здатні підвищити вашу сексуальну міць. Тому є сенс серйозно підійти до питання чищення зубів і робити це правильно не тільки для того, щоб підтримувати простий обряд, але і для чистоти та бадьорості.
Проблеми з зубами і їх чищенням — досить серйозні. Гігієна коронок і пломб також важливий момент. Бувають випадки, коли через коронки зуба, який не подає больових сигналів через свою смерті, відбувається накопичення отрут і їх викид в організм. Так, у людини можуть з’явитися симптоми отруєння і висока температура, викликані цим зубом, але при цьому правильно діагностувати проблему досить важко.
Тому варто зазначити, що постійна увага до санації порожнини рота — профілактика багатьох хвороб не тільки травного тракту, а й інших внутрішніх органів.
дітиНе менш важливий і питання гігієни дитячої ротової порожнини. Саме дорослі відповідальні за те, щоб зуби дитини були здорові і чисті. Надалі він зможе сам доглядати за ними, але поки він не досягне такого віку, участь дорослих у чищенні зубів малюка — обов’язкова умова їхнього здоров’я. І тут потрібна допомога не тільки в плані фізичного втручання, а й у навчанні дитини, при якому ви будете йому пояснювати, як і що правильно робити, а також говорити про необхідність гігієни порожнини рота. Як тільки у вашого малюка прорізалися перші зуби, можна починати чистити їх. Спочатку для цього підійде мокра ватка, якій зубки протираються, а потім насадки на пальці і зубні щіточки. І тільки з двох років можна купити першу зубну пасту. Варто відзначити, що необхідність покупки саме дитячої зубної пасти в тому, що там немає шкідливих речовин, які дитина може проковтнути при чищенні зубів. Також варто підбирати і зубні щітки. Бажано, щоб перша щітка була звичайною дитячою моделлю, що не електричної, так як такий вид може пошкодити емаль молочних зубів.